Kuaför Türkiye Yayın Hayatına Başladı ..
Kuaförler için hazırlanmış sosyal paylaşım sistemi yayına girmiştir.

Umarım Beğenirsiniz.

Kuaför Türkiye adından'da belli olacağı gibi Türkiye'de bulunan bütün kuaför dostlarımız için oluşturulmuş bir sosyal paylaşım olmanın yanısıra editörlerin ve  mesleğe gönül vermiş kişilerin yayınlayacağı bilgi ve tecrübelerinin olduğu bir sayfa olarak düşünülmüştür.

Daha yeni olmasıyla beraber bir çok eksiğimiz olabilir eksiklerimizi veya isteklerinizi bize bildirirseniz bizlerde onagöre yeni yapılandırmalar ekleyerek daha iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Peki neler yapabilirsiniz.

Kendi profilinizi oluşturup resmler ekleyebilir. beğendiğiniz kişileri takip edebilir, eğitim videoları veya yaptığınız saçları yayınlayarak facebook gibi sosyal ağda paylaşabilir internet ortamında kendinizi tanıtabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi kuaförler genelde facebook ve instagram gibi sosyal paylaşım ortamlarında video ve resim paylaşmakta. Fakat sadece kuaförlere özgü bir paylaşım yapılacak sosyal ağ bulunmamaktadır.

Bizde bir ayrıcalık yapıp sadece kuaförlerin paylaşımları ve kuaförlük adına bilgilerin yer alacağı, kuaförlerin makale ve sunumlarını. video, saç tasarımları, kesim, gelin saçları vss resimlerini rahatlıkla yükleyip kendilerini internet ortamında tanıtabilecekleri bir ortam hazırladık.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları