Hakkımızda

Kuaför Türkiye Hakkında

Kuaförlük mesleğini daha iyi yerlere getirmek ve Türkiye genelindeki kuaförleri tekbir çatı altında toplamak amacı ile kurulmuş bir sosyal platformdur.

Viral bir yapı ile kurulması hem sizlerin yayın yapabilmesi beğendiğiniz kişileri taip edip yorum yapabilmeniz gibi özellikler ile size hoş vakit geçirmenin yanında bilgi ve tecrübe paylaşımlarınıda takip etmenize olanak verecektir.

Sayfayı facebook yada twiter instagram gibide yapabilirdik, lakin var olan bir şeyi yapmanın bir manası yoktur. Ve amacımız her ilden editörler ve her ilden kuaför dosların bir araya gelip bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmasıdır.

İnsanlarımız'ın unutmuş olduğu paylaşım ruhunun, birlik ve beraberlerik duygusunun bir nebze hayata geçmesine vesile olabilirsek ne mutlu bize.

Mesleğin büyüklüğü ve önündeki engellerin ancak birlik ve beraberlik neticesinde üstesinden gelinebileceği bir ortam oluşturmak ve bunun için Türkiyenin bütün kuaförlerini tek çatı altında toplamak amacı ile bu sayfayı açmış bulunmaktayız.

Ve inanıyoruz ki kuaförlük mesleğine gönül vermiş insanlar mesleğine sahip çıkıp birlik ve beraberlik ile bir çok sorunun üstesinden gelecektir.

Saygıyla Selamlarız.